Top
KURUMSAL

KURUMSAL

1988 yılında Mahmutpaşa’da tül perde alım satımıyla perde pazarına adım atan Bülent ÖZGÜLTEKİN uzun yıllar tül perde ticareti yaptı. Yılların biriktirdiği tecrübe ile 1997 yılında ilk sanayi yatırımını yaparak dört makine ile brode üretimine başladı.

2007 yılında İstanbul’da Özer Brode’yi kurmasının ardından 2012 yılında Çorlu Velimeşe’de 2200m2’lik fabrika kurdu. Bu tesiste son teknoloji makineleri kurarak üretim tesisini geliştirdi.

Özer Brode kurulduğu günden bu yana en üst kalitede brode malları üreterek yıllık 4.320.000m2’lik bir üretim kapasitesine ulaştı.

2017 yılında nakış makinelerini kuran Özer Brode toplam 21 makinelik üretim tesisi ile ürettiği dantel, nakış ve güpürler birçok ülkeden talep görmekte ve tercih edilmektedir.

 

Lambada Markamız

Markalaşmanın önemini iyi bilen ve gerekli yatırımlarını yapan Özer Brode 2004 yılında Lambada adı altında perde üretimini markalamıştır. İstanbul Laleli’de bulunan Lambada Satış Mağazamızdan Dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmaktayız.

Lambada Markamız üst seviye kalitesi sayesinde yurtdışında birçok ülkede aranan ve talep gören bir marka haline gelmiştir.Hakkımızda

Misyon & Vizyon

Günün moda ve trendlerini takip eden, kaliteden ödün vermeden, son teknolojiyi kullanarak ülke ekonomisine katkı sağlayan bir üretim politikası sürdürmektir.

Var olan ihracat hacmimizi büyüterek, ihracat yaptığımız ülkelerde pazar kurallarını belirleyen Lambada markamız ile ülkemizin adını daha da yaygınlaştırmaktır.